Онлайн-марафон "100Msportday" запустили в Маріуполі. Його учасники протягом 100 днів мають займатись спортом. А після - отримають призи. Фото та відео своїх досягнень учасники публікують в соцмережі. Там їх консультують тренери.
Тетяна Каменська, кореспондентка: "Навіть карантин - не перешкода для тих, хто хоче займатися спортом. Це доводять учасники спортивного онлайн-проєкту, який зібрав понад 300 маріупольців різного віку".
На стадіоні "Іллічівець" тренуються учасники проєкту "100Msportday". Це - маріупольці, які розпочали тримісячний спортивний марафон. Сьогодні вони - разом. Але зазвичай відправляють фото або відео занять просто зі своєї домівки.
Павло каже: дізнався про марафон спорту з соцмереж і вирішив, чому б не погодитись.
Павло, учасник "100Msportday": "Я відчуваю заряд енергії, натхнення в подальшому до тренувань, до своїх результатів. До мети яку я поставив, щоб швидше бігати, більш активно займатися спортом".
Чоловік не відмовився б від призів, але в першу чергу по завершенню спортивного заходу чекає покращення своєї фізичної підготовки. В кожного учасника - своя мета.
Влада, учасниця "100Msportday": "Я вирішила насправді просто перевірити скільки днів я зможу займатися без зупинки. Я не ставлю собі завдання займатися прям якимись активними видами спорту, тобто я хочу хоча б 30 хвилин в день проводити за прогулянками хоча б, тому що у мене сидяча робота і нудно чимось займатися".
Христина, учасниця "100Msportday": "Останнім часом я дуже багато лінувалася в плані спорту. Взагалі, я як би займаюся, але щось мене накрила апатія, немає настрою. А цей проект для мене став якимось поштовхом, щоб знову почати тренуватися, виходити на пробіжку, займатися. Навіть долучила сина".
В онлайн-заході разом з мамою взяла участь і 8-річна Поліна, яка окрім цього займається акробатикою.
Поліна, учасниця "100Msportday": "Ну, ми ось на цих парканах займалися тільки що. Ну і ось віджимається. Я планую далі займатися".
Тренерка проєкту розповідає: ідея його створення з'явилася вже давно.
Тетяна Мельник, тренерка: "У мене дуже багато спортсменів, які хочуть займатися спортом, але їм не вистачає мотивації. Багато людей дійсно чекають якогось поштовху. Я це відчула навіть за своїми якимось бігунам".
Кожен займається тим видом спорту, яким забажає, а тренера слідкують за його прогресом, надають рекомендації та відраховують кількість днів марафону.
Тетяна Мельник, тренерка: "Ми обов'язково даємо рекомендації. Тобто наша мета не просто проконтролювати, але ще й навчити людей займатися спортом".
Якщо ви пропустили декілька днів тренування - не страшно, зазначила тренерка. Головне - щоб в загальній кількості ви займалися 100 днів. Кількість місць обмежена. Усього взяти участь можуть 1000 осіб. Для цього треба знайти сторінку Мспорту у Фейсбук і публікацію про марафон. Вже зареєструвалися 326 учасників. Вік не має значення, адже наймолодшій учасниці 4 роки, а найстаршій - 71. До проєкту долучаються не тільки місцеві, а й мешканці інших куточків країни.
Читайте також: У Маріуполі загудуть сирени: що робити мешканцям?
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)