Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Яскраві події
  3. 22 Серпня: Які свята та визначні події сьогодні відзначаються
22сер'19
  1. Яркие события
  2. Яскраві події

22 Серпня: Які свята та визначні події сьогодні відзначаються

Сьогодні, 22 серпня, свої іменини відзначають Антон, Григорій, Дмитро, Іван, Ірина, Леонтій, Макар, Марія, Маркіян, Матвій, Олексій, Петро, Самуїл, Фотій, Юліан, Юлій, Юрій, Яків

День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків

В цей день на Солом'янській площі в Києві за участі керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції відбудеться вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ та відкриття нових меморіальних плит, на яких вперше будуть викарбувані імена загиблих поліцейських, прикордонників, гвардійців та рятувальників.

Зазначимо, що 20 серпня внаслідок стрілянини біля міської ради Харкова загинув 29-річний інспектор Дмитро Кірієнко. У загиблого залишились дружина та дворічна донька.

День апостола Матвія

Святий апостол Матвій, який походив з коліна Юди, народився у Вифлеємі. З раннього дитинства він вивчав священні книги і закон Божий у Єрусалимі під керівництвом святого Симеона Богоприємця. Одного дня неподалік від Капернаума проходив Ісус із своїми учнями і побачив на митниці Матвія.

Побачивши Ісуса, Матвій запросив Його з учнями до свого дому на трапезу. Це вельми обурило фарисеїв, які вороже ставилися до Ісуса, але не завадило самому Матвієві прийняти в дім таких поважних гостей. Ісус покликав Матвія за Собою і той погодився.

Після вознесіння Ісуса Христа Матвій довгий час залишався у Палестині і проповідував християнське вчення в Юдеї, потім в Ефіопії, серед мідян та персів. На прохання своєї пастви в Юдеї, Матвій написав Євангеліє.

Існувало повір'я про те, що в день Матвія, 22 серпня, до коров'ячого вимені прикріплюється велика кількість змій, які висмоктують молоко. Саме тому 22 серпня намагалися не випускати худобу з хліва. Також за повір'ям вважається, що на Матвія вода в річках і озерах остигає - в повітрі вже починає відчуватися осінь.

Події:

1456 - принцом Валахії став Влад Дракула (Цепеш), відомий за легендами про вампірів;

1864 - підписано першу Женевську конвенцію;

1932 - Бі-Бі-Сі починає експериментальне телемовлення;

1956 - американський співак Елвіс Преслі почав зніматися у своєму першому фільмі "Брати Рено";

1979 - "Led Zeppelin" випустили свій останній альбом - "In Through the Out Door";

2002 - Столиця Австралії Канберра стала першим місцем на континенті, де були узаконені аборти;

2006 — катастрофа російського літака Ту-154 в Донецькій області. На борту знаходилось 160 пасажирів та 10 членів екіпажу, ніхто не вижив.

В цей день народились

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital