У 2018 році в будинку 85 на вулиці Фонтанна комунальники забрали на перевірку лічильник. Після оголосили, що він несправний та обіцяли встановити новий. Час йшов, на питання місцевих приходили листи з обіцянками вирішити проблему впродовж 2018 року. Та процес затягнувся на півтора, а лічильника й досі немає.
Місцеві мешканці:
"За три дні почали гріти батареї, вийшло 350 гривень з квартири. Поряд будинок, з нашого колодязя в них лічильник є, вони сплатили по 50 гривень. В минулому році нам обіцяли - врахуємо вам по-середньому, доки не встановимо. А цього року вони вирішили рахувати по 40 грн. за кв. метр".
"Мій чоловік ходив до Мирошниченко на прийом 2 рази. Він сказав: наприкінці вересня поставимо. Потім каже - 15-го обов'язково встановимо. Вчора 11-те - нема нічого".
"Спочатку обіцяли резервний, потім постійний, згодом ці обіцянки взагалі зникли. Так ми і закінчили опалювальний сезон 2018. На листи, які подавали і ми, і управління будинку - без відповіді. Ми вирішили: потерпимо, доки не отримали платіжки. 400 гривень за чотири дні. Ми прийшли в тепломережу на прийом. З'ясувалося, що до 15-го числа нам не встановити обіцяли, а тільки сказали - встановлять нам його чи ні".
Люди обурені нескінченними обіцянками і збираються йти на прийом до міського голови. Валерія зафіксувала на свій мобільний, що в її оселі дуже тепло. Та квитанції , які отримала за 4 дні нового опалювального сезона.
Місцеві мешканці:
"У квартирі 30 градусів, на вулиці - 15. Чому ми сплачуємо такі величезні кошти? Що ми будемо сплачувати взимку, коли буде -15? до чого вони нас примушують, щоб ми взагалі не сплачували квартири?".
"Ми більше сплачувати не будемо. За листопад ми заплатимо 60 гривень, як усі будинки з лічильниками. Сплачувати такі гроші ми не будемо".
"Я вже заплатив. Там міліардні борги по Україні і ще більші будуть".
Мешканці будинку вимагають перерахувати квитанції хоча б по середньому тарифу, як було минулого року. Люди бояться, що лічильник так і не з'явиться, тому збирають на новий. В тепломережі запевняють, купувати тепломір самостійно мешканцям не треба.
Дмитро Мирошниченко, директор ККП "Маріупольтепломережа": "Йдуть тендерні процедури на підприємстві по закупівлі 16-ти тепломірів, для того, щоб забезпечити обмінний фонд, щоб замінити усі несправні тепломіри в Маріуполі. Нарахування мешканцям ми перерахуємо по середнім показникам, того періоду коли в них тепломір знаходився в роботі".
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)