Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. Бібліотеки без світла
14сер'19
  1. Мариуполь
  2. Маріуполь
  3. Культура

Бібліотеки без світла

У бібліотеці ім. Свєтлова немає світла більше тижня. Незважаючи на те, що книги з'явились раніше електрики, знаходитись тут все одно некомфортно. Бібліотека знаходиться в старій та темній будівлі, сонце сюди проникає лише опівдні. Комп'ютери не працюють.

Ірина Велецька, бібліотекар: "У читальному залі зараз дуже темно, плюс не працюють комп'ютери, у нас за комп'ютерами постійно працюють. Особливо по вівторках, коли центральна бібліотека відпочиває. Нажаль, ні комп'ютери, ні освітлення не працюють".

А щоб знайти необхідну книгу на стелажах бібліотекарям доводиться використовувати ліхтарик. Серед такої кількості літератури неважко загубитись.
Денис ходить до цієї бібліотеки вже 3 роки.
Денис, читач бібліотеки: "Незручно приходити у пітьмі обирати книги, полиці всі темні, кімнати темні, ходити з лампою, це звісно так, бібліотеки з'явились до того, як з'явилось світло, ну давайте тоді будемо їздити на конях".У пітьмі працюють і інші бібліотеки міста. Все через об'єднання 17 закладів в єдину систему. Нова установа - нові договори. А на це треба час, кажуть у керівництві бібліотечної системи.
Наталя Куликова, заступник директора Централізованої бібліотечної системи: "Переукладаються договори та відключається світло поки що, цей період зараз треба проплатити. Зробили все заново, підписували. Весь тиждень бігали по інстанціям, віддали в бухгалтерію, тепер треба оплатити підключення".
Коли з'явиться світло у бібліотеках - невідомо. У керівництві кажуть, що всі документи у необхідні інстанції надіслали днями.
ДТЕК енерго, компанія, яка надає послуги з постачання електрики, сьогодні не надала.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital