Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Світ
 3. Чехія збільшила квоту на працевлаштування українців до 40 тис. на рік
27сер'19
 1. Мир
 2. Украина
 3. Україна
 4. Світ

Чехія збільшила квоту на працевлаштування українців до 40 тис. на рік

Уряд Чехії затвердив квоти з приймання іноземних працівників для окремих країн, а також три види програм для працівників-іноземців. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Ceske Noviny.

Тепер на роботу в Чехії може бути взято 40 тис. українців (раніше квота для українців становила 19,6 тис.) на рік.

Із Сербії та Чорногорії на роботу можуть взяти 2 тис. осіб, з Молдови, Філіппін і Монголії - по 1 тис., з Індії - 600 осіб, з Казахстану - 300 осіб.

У МВС Чехії пояснили, що роботодавців цікавлять насамперед працівники з України через мовну та культурну близькість громадян, у зв'язку з чим квота була збільшена в кілька разів.

Також повідомляється, що з вересня в Чехії буде тільки три програми для залучення іноземних працівників замість шести - для працівників наукової та інших ключових сфер, висококваліфікованих працівників і кваліфікованих працівників.

Крім того, уряд Чехії виділив 1,1 млрд крон (40 млн євро) для надання допомоги Україні, Молдові, Грузії, Боснії і Герцеговині, Замбії, Камбоджі, Ефіопії та іншим країнам зі слабкою економікою, що пережили стихійні лиха або долають наслідки збройних конфліктів.

Україна отримає близько 790 тис. євро, які мають бути спрямовані на підтримку демократичних процесів і реалізацію економічних реформ у країні.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital