Валерій, водій маршрутного таксі № 110: "Ви знаєте це дуже сумний факт. 21 століття, м. Маріуполь. І ви знаєте кричуща проблема. Мені хотілося поділитися цією біллю, тому що багато водіїв страждають від цього. Це і здоров'я людини. Це і увага людей, перехожих, пасажирів, які виходять і спостерігають таку картину. Тобто треба кидати автівку і буквально бігти".
Біля 40-ка водіїв вимушені стримувати свої звичайні потреби і при цьому бути ввічливими с пасажирами. На лінії немає жодного туалету, а терпіти цілий день - просто неможливо.
Анна, кореспондент: "Для багатьох людей це звичайні кущі. Але для водіїв 110го маршрутного таксі це мало не єдине місце, де вони можуть справити нужду. Завжди по формі в білій сорочці та чорних бруках керманичі вимушені блукати в пошуках туалету".
Водії на свій острах повинні кидати транспорт і буквально бігти. Бо злодії можуть пограбувати транспортний засіб. Керманичі кажуть, чиновники їм давно обіцяли вирішити цю проблему. Але вона досі існує.
Віктор, водій маршрутного таксі № 110: "Автівку не залишиш, тому що в нас документи, гроші. А ходите нема куди тут. Ось коли були ще кущі, зараз зима прийде - які кущі - кущів немає. Люди сидять на лавочці не добре. Начебто гарно виглядаєш, а бігаєш всі дивляться".
В'ячеслав, водій маршрутного таксі № 110: "Намагаємось не їсти, не пити, десь шукаємо, час втрачаємо. То на ринок їдемо, то на ЖД вокзал, там йти тільки хвилин 15-ь в одну сторону. Біжиш кудись, повертаєшся а автівку вскрили".
Михайло, водій маршрутного таксі № 110: "Як не було, так і немає туалету. Вимушені зачиняти і йти на стоянку, куди завгодно. Автівку зачинив і побіг".
Валерій, водій маршрутного таксі № 110: "Ми звертались до транспортного відділу, до Остапенко. І він обіцяв, що це питання буде вирішено, що вони працюють над цим питанням. Але на жаль все залишається так як воно є".
В департаменті транспорта кажуть, це питання до перевізника. Новими туалетами облаштовують лише ті маршрути, де немає жодного. Бо на лінії 110-го маршрутного таксі вбиральня є. Вона знаходиться на 17-му мікрорайоні. Але зачиняється на замок. Водії колись мали від нього ключа. Але потім керманичам перестали його давати.
Микита Бірюков, начальник відділу розвитку транспорту департаменту транспорту і зв'язку: "Вбиральня є, нормальний туалет. він просто на ключ зачиняється. В ТТУ ніхто не звертався, щоб написати договір на надання доступу до цієї вбиральні. Його ж повинен хтось прибирати. ТТУ його прибирає. Перевізник може звернутися до ТТУ та підписати договір про якесь відшкодування. Я гадаю, це буде невелика сума. І водіям дадуть ключа і вони будуть спокійно користуватися цим туалетом".
В департаменті транспорту пояснюють: нові туалети облаштовують лише на тих маршрутах де немає жодного. Власник АТП каже, що цього року вже підписував договір, згідно якого співробітники підприємства повинні мати вбиральню. Але у перевізника є сумніви щодо наявності туалету, про який розповіли в Департаменті транспорту. Обіцяє особисто перевірити це, коли повернеться з відрядження.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)