Два поверхи з сучасними меблями та дизайном. На першому знаходиться бібліотека, вона електронна. Є невеличка частина книжкового фонду - енциклопедії та довідники, скоро з'являться періодичні видання, але в основному тут - планшети та рідери.
Тетяна, бібліотекар електронної бібліотеки: "Нашим читачам тут в електронній бібліотеці ми пропонуємо такі послуги, як використання планшету та електронної книги. Кожен може скористатись або послугами безкоштовного вайфаю і ми надаємо йому планшет. В основному сюди вже закачані книги по краєзнавству, це наша основна рубрика".
Крім того, тут можна замовити електронну доставку документів. Ввести свої дані та отримати на імейл відскановану статтю або інший документ.
Звісно, всі послуги виключно для тих, хто має читацький квиток. Він коштує 12 гривень на рік. До речі, з 1 листопада та до нового року - реєстрація у бібліотеці ім. Короленка безкоштовна.
Аліна вже багато років постійно відвідує бібліотеку. Була приємно вражена тим, як вона змінилася.
Аліна, відвідувачка бібліотеки: "Я дуже рада, що нарешті нашу бібліотеку привели в такий належний стан. Коли необхідна якась інформація, немає різниці це електронна буде чи паперова. Але якщо казати саме про духовну складову, ось цю атмосферу, то звісно що паперова. Звісно хочеться взяти, щоб погортати, потримати у руках. Навіть дещо по-іншому сприймається інформація саме з паперової".
Книжковий фонд бібліотеки днями вже переїде до нової будівлі, яку напередодні придбала міська влада - на вул. Грецькій приміщення банку.
Вікторія Лісогор, директорка Централізованої бібліотечної системи: "З завтрашнього дня всі фонди бібліотеки, про які так переживали всі мешканці міста, наші читачі, все перевозимо в нову будівлю".
Весь другий поверх орендує технологічна громадська організація Social Boost за 1 гривню на рік. Тут розташували Центр розвитку старт-апів "1991 Маріуполь".
Єва Бельченко, проектна директорка "1991 Маріуполь": "Задача цього проекту - приймати участь у діджілиталізації нашої країни, нашого міста покращувати процеси в наших структурах. Вони направлені на те, щоб вирощувати тут старт-апи. Що таке інкубаційні програми? Це освітній контент з різних форматів заходів - ворк-шопи, майстер-класи, лекції. Через соціальні мережі ви можете зареєструватись на цю програму, є відбір старт-апів, і кращі потрапляють на нашу програму".
Крім того, тут є коворкінг - офісний простір, в якому можна орендувати робочі місця. В середньому це коштує півтори тисячі гривень на місяць. Тут є спеціальні кімнати для скайп-розмов, проведення переговорів, оупен-спейс, кухня, вбиральня, кава та зони для відпочинку, зала для прес-конференції та інших заходів.
Поки що відвідувачів тут небагато, будівля працює в тестовому режимі. Чи буде вона популярною в читачів та чи виростять тут цікаві старт-апи - покаже час.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)