Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Світ
 3. "Добрий вечір" на 4 вересня
04вер'19
 1. Мир
 2. Світ
 3. Яркие события
 4. Яскраві події

"Добрий вечір" на 4 вересня

"Міністерство фінансів за день погасило мільярд доларів боргів. Більше 600 млн доларів за єврооблігаціями, випущеними в 2015 році, та близько 400 млн доларів відсотків."

"Українська інсталяція підкорювала фестиваль «Burning Man 2019» у пустелі США. Триметровий метелик був розписаний люмінесцентними фарбами в петриківському стилі та підсвічений світлодіодними лампами. Інсталяція навіть попала до списку Forbes, як одна з найцікавіших."

"Сімейна пара, їхні п'ятеро дітей, 2 собаки та курка. Ось такою дружної компанією вирушили у поїздку родина з Індії на байку. Відео одразу ж почали обговорювати в соцмережах. Деякі посміялися над такою строкатою компанією, а інші захопилися вантажопідйомністю мотоцикла"

"А у Сан-Франциско собака викрав мерседес та влаштував ДТП. За словами господарів, їх пес Дюк, залишився один в машині та зміг обмотати поводок навколо важеля коробки передач та перевести його з режиму паркування в нейтральне положення. Автомобіль покотився, збив відро для сміття та врізався в бетонну огорожу. На щастя ніхно не постраждав."

"93-річна королева Британії вміє вдало пожартувати. Нещодавно Єлизавета II прогулювалася біля замку зі своїм охоронцем. До них підійшли американські туристи та спитали чи місцева вона. Королева відповіла, що має будинок поблизу. А потім вони поцікавилися чи бачила жінка тут когось з королевської родини. «Я - ні, але він бачив», - вказуючи на свого охоронця, відповіла королева."

"Також у Британії відбувся найоригінальніший весільний тролінг. Молодик Эдді Окоро хотів зробити свої дівчині Келлі пропозицію. Та для цього потрібно було зловити той самий «момент». Одного разу він дивився на обручку та Келлі мало не помітила її. Це і надихнуло хлопця зробити якомога більше знімків, де кільце буде на самому видному місці, але дівчина при цьому його не побачить. Едді постійно планував різні поїздки та пікніки з Келлі. Більше місяца фотографував обручку на фоні своєї дівчини, але вона ні про що не здогадалася. Врешті решт вони побралися. Дотепно, але цей момент на камеру не потрапив."

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital