Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Світ
  3. Добрий вечір на 6 вересня
06вер'19
  1. Мир
  2. Світ

Добрий вечір на 6 вересня

Пам'ятаєте півня Мориса з французького селища Сен-Пьер-д’Орлеан, про якого ми розповідали вчора? Суд виніс вирок та тепер птах може законно кукурікати щоранку. А пенсійна пара, яка подала на нього позов, тепер повинна виплатити господарці півня тисячу євро судових витрат.

Жити по-людські захотів і ведмедик. Він зайшов в готель американьського штату Монтана та влігся спати у ванній кімнаті. На прохання працівників готелю не реагував. Тому приїхали правоохоронці, дали медведю транквилізатор та відвезли до лісу.

Намагався сховатися від очей оточуючих і маленький восьминіг. Біля острова ОАху на Гаваях чоловік із підводною камерою пирнув у воду. Молюск підплив до нього, обмацав обличчя та потім заліз до рота. Нирець припустив, що восьминіг чогось злякався. Чоловік побоювався, що він присмокчеться занадто сильно, але через декілька секунд він благополучно покинув свою схованку.

Скільки б ви віддали за смачну шаурму? Туристка в Ізраїлі заплатила за неї 3 тисячі доларів. Щоправда, помилково. Усвідомила це через декілька годин після покупки. Вуличний заклад Ієрусалиму повернув їй гроші. Запевнивши, що це випадковість. Хоча колишній працівник розповів, що у закладі існує схема для іноземних туристів - ціни називають у шекелях, а списують ту ж суму у євро.

А ось гроші незвичайного виду потрапили до автосалону Китая. Подружня пара з провінції Сичуань розплатилась за автівку ціловю валізою грошей, складених у формі сердечок. 6 років поспіль чоловік дарував своїй дружині такі сувеніри. Але згодом вони почали пліснявіти, тому подружжя вирішило нарешті витратити ці купюри.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital