Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Світ
 3. Добрий вечір на 9 вересня
09вер'19
 1. Мир
 2. Світ
 3. Яркие события
 4. Яскраві події

Добрий вечір на 9 вересня

Світ сколихнула помилка прем'єр-міністра Ізраїля Бенджаміна Нетаньяху. На засіданні Уряду він звітував про зустріч з прем'єром Британії, назвавши його не Борисом Джонсоном, а за ім'ям колишнього президента Росії - померлим Борисом Єльциним. Колеги швидко почали поправляти Бенджаміна Нетаньяху. На що він пожартував, що спеціально перевіряв їхню уважність.

У Білорусі правоохоронці отримали незвичайний виклик. У селі Лескове вони виїхали на затримання слона. Він нікого не чіпав, а просто разгулював вулицями. Тварина втекла з цирку. Але невдовжки її повернули назад на огорожене пасовисько.

Порушували правила поведінки на вулицях і єноти в столиці Канади. Компанія тварин гуляла передмістям у стані алкогольного сп'яніння. Вони хитались, падали, а потім важко вставали та продовжували свій шлях. За викликом місцевих приїхали представники служби захисту тварин. Спеціалісти припустили, що єноти наїлися несвіжих фруктів та їм треба просто добре виспатися.

А в США єнот захопив будинок судді та всіляко там бешкетував. Мешканець Техасу Мэттю Райт боровся з непроханим гостем протягом 20 годин. За цей час він встиг поспати на карнизі та зіпсувати багато речей. Чоловік все ж таки піймав бешкетника, а потім показав на свой фейсбук-сторінці, як проводить ліквідацію наслідків цього переполоху.

Також американці спостерігали за незвичайним явищем - міграцією матраців. Так охарактеризували це відео коментатори у соціальних мережах. У Колорадо матраци виставили на галявини для перегляду фільму простонеба. Але сильний вітер вніс корективи у дозвілля місцевих.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital