"І здають, і купують. Якщо тільки велику суму замовляєте, може не бути її одразу. Краще телефонувати перш ніж приходити. А здати зараз без проблем" - коментують в обмінниках.Далі йдемо до одного з банків. Кажуть у наявності доларів немає, та можна залишити замовлення.
"Зараз ми замовляти можемо. Але, наприклад, ми жінці сьогодні замовляли, а вона не прийшла. Якщо маєте бажання - залишайте свій номер телефону, ми будемо змовляти кожного дня. Я гадаю, що на період карантину будуть невеличкі проблеми з постачанням валюти на період карантину".Рушаємо до іншого банку. Тут продаж валюти є, але у невеликій кількості.
"Великої суми немає в нас. Поки не привозять. Євро є, будь ласка, а доларів поки у великій кількості не буде".В наступному банку нас зустрів адміністратор, який контролює чергу та не пускає клієнтів без масок. До каси підходять по одному. Інші чекають на відстані або на вулиці. В касі валюта є, обмеження тільки в кількості на людину.
"До 150 000 гривень тільки продаємо одній людині. Будь ласка, купуйте. Подивіться розклад на вулиці, у нас дезінфекція з 13:00 до 14:00, аби ви знали".Йдемо далі. На питання, чи можна придбати долари категорична відмова.
"Ми ж не продаємо валюту. Під час карантину валюту не продаємо. Це пов'язано з карантином, що валюту не продаємо, бо не приїжджає з-за кордону до нас валюта. Під замовлення, якщо у вас є на картці або грошовий переказ ви можете замовити і отримати".Звертаємося до контактного центру за більш детальним роз'ясненням із чим пов'язана така заборона. Практично одразу в електронному меню цікава нам інформація лунає у доступі для всіх клієнтів.
"Продаж готівкової валюти та зняття готівки з валютних карток тимчасово призупинені. Зміни викликані тимчасовим обмеженням авіа сполучень та постачання у країну валютних банкнот. Отримати готівку у валюті ви можете тільки зі свого депозиту у касах банку".На офіційному YouTube каналі Мінфіну фінансовий експерт Олексій Козирєв розповідає, що попит на долар останнім часом збільшився. Серед масштабних покупців імпортери, валютні позичальники, які брали кредити за кордоном та самі банки.
Олексій Козирєв, фінансовий експерт: "Кожного дня Нацбанк продає по 200-300 мільйонів доларів, тобто відкачуючи близько 8-8,5 мільярди в гривневому еквіваленті ліквідності. Курс поки щодня на 20-30 копійок зростає".
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)