Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Світ
 3. Генсек ООН оцінив обмін між Україною і Росією
09вер'19
 1. Мир
 2. Світ
 3. Украина
 4. Україна

Генсек ООН оцінив обмін між Україною і Росією

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй (ООН) Антоніу Гутерреш привітав обмін утримуваними особами між Києвом і Москвою і висловив надію на подальше врегулювання конфлікту на Донбасі, повідомив представник генсека ООН Стефан Дюжаррік у неділю, 8 вересня.

"Цей важливий гуманітарний акт міг би послужити позитивним кроком на шляху до зміцнення довіри між усіма, що дозволило б налагодити регулярний і конструктивний діалог на всіх рівнях з метою прокласти шлях до остаточного врегулювання конфлікту на сході України", - йдеться в заяві.

Генсек ООН також закликав Україну і Росію продовжити вживати кроки в напрямку до зменшення напруженості, а також втілення в життя мінських угод.

Нагадаємо, 7 вересня Україна і Росія провели обмін утримуваними особами за формулою "35 на 35". В аеропорту Бориспіль приземлився літак з 35 українськими громадянами, у числі яких Роман Сущенко, Олег Сенцов, Володимир Балух, Станіслав Клих і 24 моряки, затримані в Керченській протоці в листопаді 2018 року.

У РФ також вирушили 35 осіб. За даними ЗМІ, 11 з них були помилувані, 19 було скасовано запобіжний захід, двоє вже перебували на свободі, а одного було передано російській стороні раніше.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital