Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Інноваційний эксперимент у школі №15
06вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Освіта
 4. Образование
 5. Дети

Інноваційний эксперимент у школі №15

"Мені дуже подобається. Я зможу і відпочити, погуляти з друзями і позайматися. Було багато уроків і не можна було відпочити, тільки в неділю і в суботу" - Софія Авдан, учениця школи №15.

Зазвичай Софія виходить зі школи приблизно о 15-й годині. Каже, часу на відпочинок небагато, тому новий графік вже заочно їй подбається. Її мама теж радіє. Ділиться: так і діти відпочинуть, і батькам спокійніше

Новий графік у 15-й школі запровадили на початку цього навчального року. Але така система з'явилася ще у 2017-му. У Міністерстві науки та освіти зазначають, що процес навчання можуть регулювати у школах автономно. У департаменті освіти нашого міста вважають, що кожна школа має право на такий вибір: "Структуру навчального року, навчальний заклад обирає самостійно. 1 вересня, це початок навчального року, і закінчення навчального року не пізніше 1 липня поточного року. А вже структуру канікулярну заклад обирає самостійно. Обов'язково ця структура повинна обговорюватися з батьківською громадкістю і затверджуватися педагогічною радою"

Новатор нашого міста у цьому питанні - директорка 15 школи Тетяна Лугова каже: наразі це пілотний графік. Ідея виникла на одній з конференцій з освітянами. І на педагогічній раді всі вчителі проголосували за нововведення

Поки нова модель навчанння випробовується, і якщо вона виявиться зручною, школа № 15 повністю перейде на такий графік: "Відгуки поки що позитивні. Дитина за 2 місяці втомлюється, а тут їй буде таке невеличке розвантаження і цей тиждень канікул вона може відпочивати як вдома, так можливо будуть певні заходи у школі. І виходить, що у нас 5 разів на рік, канікули, ну враховуючи всі свята, які є у нас в Україні".

Психолог каже, ймовірно для першачків ця система більш підходить, ніж школярам зі старшої школи: "Діти старших класів вже досить витривалі, вони вже звикли за ці роки. Швидше за все для них це буде більш складний процес звикання, ніж для дітей початкової школи. Так, система ця хороша, за однієї умови, що ми будемо ці канікули організовувати. Діти не просто будуть допустимо нічого не робити, а будуть займатися якимись видами діяльності корисними, тобто розвиватися. "

Наразі канікули для учнів 15 школи будуть з 7 жовтня по 13, з 18 листопада по 24, з 30 грудня по 6 січня, з 24 лютого по 1 березня, з 13 квітня по 19. Також окремий відпочинок буде на державні свята та як завжди на літніх канікулах.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital