Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Україна
  3. Кабмін не буде блокувати містам фінансування
16сер'19
  1. Украина
  2. Україна

Кабмін не буде блокувати містам фінансування

Кабінет Міністрів доручив Мінфіну і Мінрегіону забезпечити фінансування програм і проектів розвитку регіонів. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 14 серпня. Про це в п'ятницю, 16 серпня, повідомляє Урядовий портал.

"Кабінет Міністрів доручив Міністерству фінансів і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити, починаючи з серпня поточного року, фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, які здійснюються за рахунок, в тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення розпочатих проектів.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затримує містам виплату 7,6 мільярда гривень з фонду регіонального розвитку і 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

Також в ЗМІ з'явилася копія листа за підписом керівника Офісу президента Андрія Богдана, в якому той просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана призупинити витрати за розподілом частини субвенції на соціально-економічний розвиток і ДФРР до формування нового складу уряду.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital