Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Комітети беруть участь у розробці Словника вулиць Маріуполя
12вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Коммунальное хозяйство
 4. Комунальне господарство

Комітети беруть участь у розробці Словника вулиць Маріуполя

У міській раді актуалізують і створюють сучасний Словник вулиць. Це буде офіційний документ, який містить назви всіх вулиць, провулків і проспектів. Допомогу в зборі даних надають комітети самоорганізації населення.

Як розповіли в Головному управлінні містобудування та архітектури, цей Словник повинен стати основою ведення різних національних і місцевих реєстрів і довідників. Комітети самоорганізації населення залучили до наповнення документа через недопущення внесення в Словник відомостей про одні й ті ж самі об'єкті топоніміки, для уточнення назв вулиць та інших об'єктів при формуванні списку.

«Великий обсяг роботи виконали в комітетах, звіряли офіційні назви вулиць, провулків, проїздів, щоб відповідали дійсності», - говорить голова КСН «Жемчужний» Ольга Крехович.

Її колега, з комітету «Первомайський» розповідає, що для точності та достовірності інформації перевіряли кожен будинок. «У приватному секторі складно структурувати уточнені дані. Особливо враховуючи, що деякі вулиці були перейменовані по кілька разів і виникала плутанина з назвами», - ділиться голова КСН «Первомайський» Ірина Демченко.

Всю інформацію відповідальні за збір даних комітети передають до Головного управління містобудування та архітектури для подальшого опрацювання.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital