Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Коти, як екосистема міста
11вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Коммунальное хозяйство
 4. Комунальне господарство

Коти, як екосистема міста

Зоозахисниця Галина на сайті місцевих петицій опублікувала проханя зробити котів частиною екосистеми та заборонити безпричинний вилов та вбивство котів, крім необхідних випадків вакцинації або біостерилізації чотиролапих.
Галина, зоозахісниця: " Дуже багато тварин на вулиці. Замуровані усі підвали. Вони гинуть. Це перше. Друге це прис багато. Закрили подвали і криси пійшли у квартири".

Екосистема міста є штучною, та людина створює її сама. Тварини у такій системі грають велику роль. У будинках коти мешкають у підвалах або на горищі. Та там вони ловлять щурів та мишей, бо саме гризуни є переносником усіляких захворювань. В будинку на бульварі Шевченко живуть пацюки. Мешканці намагаються із ними боротися за допомгою хімікатів. За словами Марини Вікторівни треба навпаки відмовитись від небезпечних речовин

Марина Вікторівна, мешканка на бульварі Шевченко: "Не дивлячись на те, що коти допомогають боротись із нашими пацюками, мишами. Хотілось би звичайно, щоб вони були. Я за тварин. Хімічні засоби це хімічні засоби".

Але не усі мешканці цього будинку так вважають.
Надія Павловна, мешканка на бульварі Шевченко: "Коти усіх крис не зловлять. Вони тільки маленьких ловлять. Великих то вони не піймають".

Ніна Міхайлівна, мешканка на бульварі Шевченко: "Я вважаю, що проблему нашу із підвалами та мишами не вирішишь тільки котами".
Галина, маріупольчанка: "У кожному будинку є коти та є криси. Та живуть вони у підвалі та ловлять цих крис. Ну звичайно антісанітарія є. Але є люди які люблять котів та доглядають за ними.


Запоріжжя, Київ та Миколаїв вже признали котів частиною екосистеми міста. У цих містах дозволили кішкам вільно жити та пересуватися у підвалах та горищах. Чи стануть коти екосистемою у нашому місті ще невідомо. Для цього потрібно, набрати необхідну кількість голосів, та після цього міська влада упродовж 14 днів буде розглядати петицію.
Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital