У найбільш малозабезпечених сім'ях кожна третя дівчинка підліткового віку ніколи не вчилася в школі, йдеться у доповіді Дитячого фону ООН (ЮНІСЕФ), передає Independent.
Зазначається, що серед найбільш поширених причин - бідність, дискримінація за гендерною ознакою, інвалідність, етнічне походження або мова освіти, а також віддаленість шкіл від місця проживання дітей і погана інфраструктура.
Згідно з доповіддю ЮНІСЕФ, між багатими і малозабезпеченими сім'ями існує нерівний розподіл видатків на освіту. Найвищий розрив за цим показником фіксується в 10 африканських країнах. А в Гвінеї і ЦАР спостерігається один з найбільш високих показників кількості дітей, які взагалі не ходять до школи. Між тим, найбільш рівноцінно кошти на освіту між дітьми з найбідніших і найбагатших сімей розподіляються у таких країнах, як Барбадос, Норвегія, Ірландія, Данія і Швеція.
За словами співробітників ЮНІСЕФ, у світі більше половини дітей, які живуть у сім'ях з малим і середнім достатком, не вміють читати.
У дослідженні ЮНІСЕФ кажуть, що для вирішення проблеми з освітою необхідне поліпшення доступності початкової освіти.
"Уряди повинні ставити для себе пріоритет державного фінансування закладів освіти початкових рівнів, в яких навчається найбільше дітей з найменш забезпечених сімей", - зазначають автори доповіді.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)