Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Магазин відключив у будинку воду
14сер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Комунальне господарство
 4. Коммунальное хозяйство

Магазин відключив у будинку воду

Вікторія, мешканка будинку на пр. Нахімова, 202: " У нашому під'їзді вже не вперше вимикають воду. Водопостачання вимикають, кран знаходиться на території ПП "Кришталева вода". Господарь вимикає воду тоді, коли його топить каналізація. Каналізація його топить тому що між двома підприємствами знаходиться труба. будівля 58 року, звичайно і труба знаходиться там з 58 року. "

Вікторія одна з тих хто живе в будинку на проспекті Нахімова 202. Мешканці вже не вперше скаржаться на, те, що власник магазину вимикає воду. Його топить каналізація. Через це 10 квартир можуть залишитись на декілька днів без води.

Мешканці будинку за власні кошти замінили труби, але кран знаходиться у підвалі магазину і до нього вони не мають доступу. Щоб замінити частину труби та перенести кран, мешканці неодноразово звертались до чиновників.

Борис, мешканець будинку на пр. Нахімова, 202: "Ми звертались в районуадміністрацію центрального району. Приїздили. Тут займались цим питанням. Потім був лист або відписка, що тут все добре и немає необхідності в заміні ні труб ні кранів."

Ми зв'язались з підприємцем на якого постійно скаржаться мешканці будинку.

Вадим Володимирович, підприємець

Мешканці будинку посилаються на те що ми, наприклад, їм кран постійно. Останій такий випадок був вчора або позавчора. Це перекривала керуюча компания "Місто для людей". Да, перекривав наш слюсар. Но з розпорядження їх оперативної групи."

Будинком займається керуюча компанія "Місто для людей". І не одноразово мешканці скаржились та просили, щоб їм перенесли кран з магазину до під'їзду.

Олександра, мешканка будинку на пр. Нахімова, 202: "приїздить "місто для людей". Вони, нібито каналізацію прочистять. Нам відкривають воду. Але через тиждень, воно заб'ється заново. Вони знову перекривають воду. Ми хочемо у будь-якому випадку перенести наш вентиль на територію нашого будинку. Не щоб він був у приватних руках. Щоб ми могли самі їм керувати, або хоча б "місто для людей". Так як вони несуть відповідальність за наш будинок.

В керуючої компанії "Місто для людей" нам розповіли, що це дійсно вже не перша скарга.

Олена Міненко , PR-менеджер зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ компанії "Місто для людей": " Ця історія тягнеться вже більше року, мабуть. Тобто там неодноразово були заяви у пресу, райадміністрацію, до нас. Ситуації оскладнюється тим, що комунікації котрі хочуть перенести знаходяться у нежилих приміщеннях. Цю проблему можна вирішити через суд."

Після кожного виклику керуючої компанії "МІста для людей" через деякий час ситуація повторюється. І проблема не вирішується, а тільки надалі йде суперечка між підприємтсвом та мешканцями будинку. Нам же підприємець Вадим відповів, що був би лише радий позбутися крану у себе на території.

Вадим Володимирович, підприємець: "Будь ласка. Нехай переносять, разом із каналізацією. Мені воно не потрібно. Щоб мені постійно приходили, зрубали стіну.

Я не проти звичайно ж.

На разі воду увімкнули, але мешканці хвилюються, що припинення водопостачання може відбуватись і на далі.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital