Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. Маріуполь став другим містом області по туристичному збору
23сер'19
  1. Мариуполь
  2. Маріуполь

Маріуполь став другим містом області по туристичному збору

Як інформує Державна фіскальна служба України у Донецькій області, цьогорічний курортний сезон на Донеччині приніс до місцевих бюджетів регіону 992,6 тис грн туристичного збору. Це майже вдвічі перевищує торішні показники.

Так, найбільш привабливою для гостей регіону у 2019 році стала «зелена» зона м. Слов`янськ, Слов’янського та Лиманського районів, яка зібрала 373,5 тис. грн туристичного збору. Другою за популярністю є курортна зона Приазовського узбережжя міста Маріуполя та Мангушського району, туристи якої сплатили 270,4 тис гривень «турподатку». Крім того, у 2019 році з’явився ще один лідер – гості Краматорська поповнили місцеву казну на 181,8 тис гривень.

Нагадуємо, що у 2019 році відбулися значні зміни у порядку оподаткування туристичним збором. Ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі:

- до 0,5 відсотка (до 20,86 грн) – для внутрішнього туризму

- до 5 відсотків (до 208,65 грн) – для в’їзного туризму

від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2019 року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Таким чином, гості сплачують туристичний збір під час поселення у пансіонатах, готелях, базах відпочинку, приватних апартаментах та сприяють подальшому розвитку перспективної туристичної галузі на Донеччині.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital