Дмитро, президент Федерації морського веслування України в Маріуполі: "Сьогодні всі судна малі в основному виготовляють зі склопластику. Тут застосовані ті ж матеріали. Якщо раніше це були дерево і метал. Сьогодні це склопластик і нержавіюча сталь".Дмитро розповідає, що такий човен менше за вагою та має служити довше, бо не буде гнити, як дерево. Виробника шлюпок шукали по всій Україні. Та знайшли у Маріуполі. На виробництво витратили понад року роботи. Майстер Володимир розповідає, що під час створення було багато зауважень та доробок. Під час виробництва відійшли від класичного зразка ялу, та трохи модернізували.
Володимир, виготовив шлюпку: "Ми створили баки плавучості великі, то є великий запас повітря, який дозволяє навіть повністю заповнений водою, він остається повністю на плаву і його неможливо перевернути".Ял-6 у майбутньому буде використовуватись для змагань з веслування. Таку назву має, бо вміщує в собі 6 веслувальників та кермувальника. У тестовому режимі човен на воду спустять вже найближчим часом. На нього ще чекає допрацювання. А у планах маріупольців створити ще 5 шлюпок і почати на них змагатись вже у серпні цього року.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)