Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Маріупольців чекає метеоритний дощ
09сер'19
 1. Украина
 2. Мариуполь
 3. Маріуполь
 4. Україна
 5. Яскраві події
 6. Яркие события

Маріупольців чекає метеоритний дощ

Серпневе космічне шоу називають Персеїдами.

Комета Свіфта - Таттла зустрічається з Землею раз на 135 років, але кожного серпня ми пролітаємо повз її хвіст. Це метеоритний потік - маленькі частки, які згоряють в атмосфері нашої планети та для спостерігача утворюють так званий "зірковий дощ".

Сергій, член маріупольського астрономічного клубу "Кассіні": "Комета Свіфта-Таттла, так само на одному зі своїх обертів навколо Сонця, розлетілася на частини і виявилось, що це трапилось в районі орбіти Землі. Коли Земля проходить через цю хмару, утворюється потік Персеїди. Чому називається Персеїди - тому що, це місце в небі, з якої розходяться уламки, воно знаходиться в сузір'ї Персея".

Сузір'я Пересея одне з найбільших у північній півкулі неба. Одна з найяскравіших зірок - Алголь - символізує очі Медузи Горгони.

Краще за все зорепад спостерігати, звичайно, вночі. У Маріуполі для цього ідеально підходить берег моря.

Пік Персеїд - а це близько ста метеоритів за годину - відбудеться в ніч з 12 на 13 серпня. Їх можна побачити неозброєним оком.

Сергій, член маріупольського астрономічного клубу "Кассіні": "Телескоп - безглуздо, тому що це відбувається за частки секунди. А вот за допомогою такого астрографу це цілком можна зробити. Роблячи серію знімків, можна побачити, як падає метеор".

По всьому світу люди збираються для спостереження за цим захоплюючим явищем. Є традиція загадувати бажання, коли бачиш, як падає зірка. Через те, що все відбувається в долі секунди, рекомендують підготуватись заздалегідь.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital