Привернути увагу до ремонту доріг та мрія побудувати тролейбусну або залізничну лінію за маршрутом Маріуполь - Ялта - Бердянськ. Така мета вело-, водноспортивного переходу. Сьогодні на світанку маріупольці вирушили у п'ятиденну подорож.
Сонце лише встає, а на пірсі водної станції вже тривають приготування.
В поході, розповідають маріупольські веслувальники-любителі, потрібна взаємопідтримка та взаємодопомога. Тож, робота знайдеться як дорослим так і дітлахам.
Олексій, наймолодший учасник походу: "Гребти на човнах буду, на каретках і ось так веслами гребти"
Та і є ті хто вже не в перше бере участь у змаганнях.
Оксана Баер, учасник походу: "Я сподівалась гребти, але сьогодні тільки під парусом підемо тож сьогодні буде легше. Це буде цікава подорож - море та хвилі заспокоють".
Неподалік готуються до дороги велосипедисти. Вони теж учасники походу. Але степними шляхами Приазов'я. Перша зупинка на Білосарайській косі.
Олександр Куркчі, велосипедист: "Ми прийдемо набагато раніше. За годину, півтора ми впораємося та вже будемо безпосередньо займатися облаштування табору. Ми будемо йти нижнім шляхом, через Ялту, Мелекіне і поволі поїдемо, покрутимо".
Як розповідають організатори окрім змагань в витривалості та спритності захід має і практичну мету. Привернути увагу на транспортне сполучення Маріуполь-Ялта-Бердянськ.
Сергій Кутняков, співорганізатор заходу: "В наших планах реалізація також декількох стратегій та привернення уваги до туристичної та водної стратегії розвитку краю"
Дмитро Степнов, організатор заходу: "В нас похід дальній. Це вперше на таку відстань йдемо й наша ціль це Бердянськ".
До Бердянська туристи планують прибути за 2 дні. А вже в понеділок всі учасники подорожі повернуться в Маріуполь.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)