Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Мінливі тенденції сфери краси
09вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Україна
 4. Світ
 5. Яркие события
 6. Яскраві події

Мінливі тенденції сфери краси

Всесвітній конкурс краси вперше проводився у Лондоні у 1951 році. Тоді на звання "Міс Світу" претендувало 30 дівчат. Приймали участь не тільки професійні моделі, а й красуні з нестандартними параметрами. Першою переможницею стала представниця Швеції Кікі Хааконсон. А в Україні перший конкурс краси проходив тільки через 40 років - у 1991 році.

Ідеали краси постійно змінюються. На початку 20 століття ідеалами вважалися високі дівчата без макіяжу та з пишними зачісками. У 30-х роках в моді були зачіски з голівудськими хвилями. У 50-х роках жінки малювали на обличчі мушки та робили високі зачіски. В 70-ті орієнтувалися на спортивний стиль та велику кількість аксесуарів. У 90х роках з'явився стандарт "90-60-90". А сьогодні вже можна побачити моделей із різними фігурами та зростом.

За словами маріупольської дизайнерки Анни не завжди вдається наздогнати моду. Щоб виглядати гарно, треба просто ховати свої недоліки та підкреслювати особливості.

Анна Волошина, дизайнерка: "Кожна дівчина повина розуміти нюанси своєї фігури. Найголовніше, щоб була підкреслена талія. Символ пісочного годинника. Та максимально витягати свій образ, якщо дівчина параметрів плюс сайз. Якщо дівчина худа, то можна не морочитись над образом, а просто підбирати, щоб гармонічно виглядало".

До речі, є моделі, які завдяки саме нестандартності стали популярними. Наприклад, Вінні Гарлоу підкорила світ завдяки порушенням пігментації шкіри. В свою чергу, Тесс Холлидей стала однією з найвідоміших моделей з фігурою плюс сайз. Дівчина важить 155 кілограмів. А співачка Вікторія Модест стала успішною фото-моделю із протезом. Та це тільки декілька прикладів того, що в кожного з нас є своя неповторна краса.
Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital