Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. На відремонтованому пр. Перемоги немає розмітки
05вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Транспорт
 4. Коммунальное хозяйство
 5. Комунальне господарство

На відремонтованому пр. Перемоги немає розмітки

"По-перше ні знаків немає ніде, що пішохідний перехід, по-друге ні розмітки немає, що пішохідний перехід. З дітьми переходиш, машини пролітають жоден автобус не зупиняються, все просто проїжджають повз" - Сергій та Юлія, мешкають неподалік пр. Перемоги.

На проспекті Перемоги дорогу відремонтували, але розмітку так і не нанесли, знаки переважно теж відсутні. Сергій та Юлія мають 2 маленьких дітей. Часто прогулюються біля площі. Діляться: зараз пересуватися на цій ділянці - суцільне випробування.

Такої ж думки водій Сергій. Він за кермом вже більше 30 років, сам правил дотримується. Але, за його словами, наразі ситуація на одній з головних доріг Лівобережжя склалася ризикована: "Нормальний адекватний водій, він всерівно пам'ятає ситуацію, яка тут була, де пішохідні переходи, їдуть акуратно, дотримуються правил. А деякі, як ми ось стояли тут, наблюдаль картину. Вискакує звідси, навіть не пригальмував, нічого. Понісся через всі світлофори. Ну знака немає ще, знака стоп, там не повісили."

Пішоходи та автомобілісти нашого міста сподіваються, що розмітку та знаки незабаром зроблять: "Нам не зручно, нам потрібна розмітка, тому що у нас маленька дитина і такі як у нас зараз автомобілісти. Вони бувають у нас навіть з розміткою не гальмують, а без розмітки, я думаю тим більше. Ну дискомфорт є, звичайно, ну а так ніби як нормально, по пам'яті пам'ятаєш ці розмітки і їздиш так. ні пішохідних нету, ні розділової нету, ні стопів там немає, поступися дорогою. "

У "Маріупольавтодор" запевняють, регулювання дороги відновлять в найближчі строки: "Асфальт закінчили 28 серпня. Зараз вивозиться сміття зелених зон, триває укладання ФЕМ на бульварній частині пр. Перемоги. Установка знаків планується з наступного тижня. Розмітка буде проводитися після очищення і обробки зеленої зони, це на протязі місяця".

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital