Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Україна
  3. Нацбанк подав мільярдний позов проти Коломойського
13сер'19

Нацбанк подав мільярдний позов проти Коломойського

Національний банк України подав зустрічний позов до Ігоря Коломойського про стягнення 4,26 млрд грн. Про це йдеться в постанові Північного апеляційного госпсуду від 8 серпня, повідомляє у вівторок, 13 серпня, Finbalance.

Раніше екс-власник Приватбанку подав позов до Нацбанку, в якому просить суд визнати недійсним своє поручительство щодо кредиту рефінансування, отриманого від НБУ. Коломойський вважає, що кредитний договір недійсний, оскільки був укладений на підставі "протиправних постанов правління НБУ".

Згідно з судовими матеріалами, за твердженням Коломойського, уповноважені особи НБУ не мали достатніх повноважень для укладення кредитної угоди, зважаючи на відсутність кворуму на засіданні правління НБУ. А недійсність договору поруки позивач обґрунтовує тим, що такі вимоги є похідними від вимог про визнання недійсним кредитного договору.

Раніше повідомлялося, що Верховний суд прийняв рішення на користь ПриватБанку в спорі з Коломойським. Судовий процес, в якому Марганецький ГЗК Ігоря Коломойського намагався позбутися іпотеки, зобов'язавши Приватбанк погасити борг з рефінансування, тривав з 2017 року.

Перед цим ПриватБанк зобов'язали заплатити двом компаніям Коломойського. Йшлося про відшкодування більш як 33 мільйонів гривень компанії Акватера і Товкачівський ГЗК, кінцевими бенефіціарами яких є Коломойський і Боголюбов.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital