У ньому взяли участь заступники міського голови, керівники профільних структур і міжнародні партнери USAID. Обговорили інноваційний метод підбору та оцінки персоналу для підвищення якості адміністративних, соціальних і медичних послуг.
Спільно з USAID Маріуполь реалізовує проєкт, спрямований на вдосконалення сервісів для громади. У нього входить впровадження інноваційного методу підбору, оцінки нового та діючого персоналу, а також створення внутрішнього порталу як освітньої платформи для підвищення рівня кваліфікації.
«Маріуполь навчився створювати і відкривати об'єкти з новою філософією. Важливо, щоб там надавали якісні послуги і сервіси. Це можна робити через навчання персоналу, його розвиток і правильний підбір співробітників на ту чи іншу посаду. Необхідно, щоб люди відповідали своїй роботі та володіли компетенціями, які можна розвивати», - зазначила заступник міського голови Лілія Ткаченко.
Кілька років тому Маріуполь став будувати новий муніципалітет, заснований на принципах відкритості, прозорості та доступності. Яскравий приклад роботи «нового формату» - відкриття центрів надання адміністративних послуг та найбільшого в Україні соціального офісу «Мультицентр».
«Методика Ассессмент-центру дозволяє оцінити компетенцію людини і розвинути її. Вона допомагає готувати ефективні програми розвитку. Ми вчимо конкретних речей, які спрямовані на розвиток певних якостей. В результаті жителі отримають висококласну послугу», - підкреслила начальник управління планування та розвитку персоналу міськради Вікторія Захарченко.
Позитивним досвідом навчання персоналу поділилися керівники профільних підрозділів, які надають адміністративні та соціальні послуги. Його хочуть тиражувати і в сферу охорони здоров'я.
«Наше завдання - впровадити реформу охорони здоров'я таким чином, щоб пацієнти відчули поліпшення сервісу. Без навчання людей і їх залучення в цей процес - це неможливо. Велику роль в наданні послуг відіграє людина і вона повинна володіти необхідними якостями. Для Маріуполя медицина - пріоритетний напрямок, ми хочемо її зробити доброзичливою та якісною», - зазначила заступник міського голови Ксенія Сухова.
Цією методикою і навчанням планують охопити всі сфери життєдіяльності міста для того, щоб жителі відчули поліпшення послуг.
«За останні два роки USAID розширило свою допомогу на Сході України і посилило проєкти, спрямовані на взаємодію міста та громади. Одним з найкращих міст співпраці є Маріуполь. Маємо намір продовжити це партнерство», - зазначила представник USAID Енн Хоппер.
Інформує : mariupolrada.gov.ua
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)