Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Обираємо букет до 1 вересня
22сер'19
 1. Мариуполь
 2. Украина
 3. Маріуполь
 4. Україна
 5. Яркие события
 6. Яскраві події

Обираємо букет до 1 вересня

Ірина вже готується до напливу покупців. Адже незабаром школярі з батьками прийдуть купувати квіти до 1 вересня. У флористки вже є кілька ідей, як порадувати вчителів.

Ірина Кашуба, директорка магазину квітів: "В цьому букеті є одна хризантема, декоративна зелень і упаковка. Для тих хто полюбляє екзотику, це може бути букет з Гортензією. Дуже модний Пінтерест, інстаграм кишить такими букетами. Я вважаю, що кожен сучасний вчитель буде дуже рад. Або Півонії, вони зараз не квітуть. Їх привозять з Голландії. Тому ученик матиме можливість здивувати свого вчителя".

Традиційні букети - не єдиний варіант подарунку вчителям. Анастасія має на це свій погляд. Робить незвичайні квіти власноруч.

Анастасія Єрашова, виготовляє букети з мила: "Я виготовляю сувеніри з мила. Також букети із сувенірного мила, також скраби. Все, що стосується косметики ручної роботи. Ось це у мене до речі, то що у вільному. Це було моїм натхненням . Десь вже букетів десять, п'ятнадцять просто замовили до першого вересня".

Анастасія захопилася виготовленням букетів з мила три роки тому. Каже, такий подарунок більш практичний, ніж справжні квіти.

Анастасія Єрашова, виготовляє букети з мила: "Ну і цінова політика як би краще. Або букет купити який коштує 200-300 гривень і зів'яне через пару днів, або ж у мене теж 200-300 гривень. Який буде радивать очі півроку, рік. Тобто в кімнаті аромат і так же доповнює так сказати інтер'єр".

Та це не єдиний спосіб здивувати вчителів на 1 вересня. Наприклад, можна ще подарувати їстівний букет.

Анна Мовчан, флористка їстівних букетів: "Зараз вже поставлена бронь на перше вересня. На перше, на тридцять перше і тридцяте. Найпопулярнішими букетами є фруктові. Бо можна підкреслити улюблений колір вчителя, улюблену упаковку, улюблені квіти і так само можна доповнити букет лінійками, глобусами, крейдою та іншими предметами шкільної атрибутики.

Такий букет коштує двісті, триста гривень в залежності від розмірів і додаткових прикрас".

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital