Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. Підвищення плати за харчування в дитсадах
06вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Образование
 4. Освіта
 5. Дети
 6. Діти

Підвищення плати за харчування в дитсадах

У соціальних мережах батьки підняли тему підвищення плати за харчування у дитячих садах. Начебто, їх просять пройти опитування щодо скорочення часу перебування дітей у дошкільному закладі та подорожчання харчування. Телефоном нам підтвердила це і мати одного з дошколят.

Людмила, мати дошкільника: "Дали пидписати попер, що, можливо, хочуть ввести таку практику. Звісно, що батьки пишуть "ні", усі відмовляються. Та доки це у формі опитування".

В дитячому садку, де виховуєтся дитина Людмили, розповіли: опитування проводиться для того, щоб виявити скільки батькам сплачувати за дитсадок наступного року.

Інна Кулик, завідувач ДНЗ № 63: "У зв'язку з підвищенням цін на продукти і комунальні послуги, у зв'язку з цим будуть підвіщуватись і тарифи з послуг які нам надаються з харчування. Тому, ми проводили опитування батьків у вирішенні цього питання. Скільки семей потребує коротко тривалого перебування дітей у садочку".

А у департаменті освіти додають, що є можливість створити групи короткотривалого перебування у дитсадочку. Та за словами спеціалістів, батьки дітей з таких груп мають можливість сплачували гроші тільки за сніданки.

Валентина Зарагулова, головний спеціалист відділу департаменту освіти: "Харчування дійсно буде дорожчати. Тобто, залишити 33 або 38 грн на харчування в нас немає такої можливості. До 31 грудня у нас є рішення міської ради, що ми харчуємо дітей по тій вартості яка є в нас наразі".

У 2020 році харчування у дитячих навчальних закладах дійсно подорожчає. Але за словами представників департаменту освіти, підвищення цін буде незначне.
Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital