Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. Повернення Даші Романової додому
16сер'19
  1. Мариуполь
  2. Маріуполь

Повернення Даші Романової додому

3 місяці тому родина Романових відправилася на зустріч долі - в клініку Італії. Передбачалося, що донором для доньки стане батько. Але після ретельних досліджень лікарі вирішили, що печінку для Даші дасть її мати.

"З найкращими спонуканнями, така впевнена у собі. Але коли я сиділа на операційному столі, чесно, мені хотілося встати та втекти. Тому що розповідали про дуже багато ризиків. Та коли їх 20 штук з летальним результатом, ти сподіваєшся, що все ж таки все буде добре", - Ольга Романова, мати Даші.

Операція Ольги тривала 8 годин. А Даші - 10. Окрім морального навантаження, довелося пройти неабиякі фізичні випробування.

"Той, хто не переносив жодної операції, напевно, не зрозуміє. Ти як після трактора", - Ольга Романова, мати Даші.

Перед тим, як крихітка потрапила на операційний стіл, їй треба було набрати вагу. Також у дитини розпочалася кровотеча стравоходу. На стабілізацію стану пішло 2 місяці. Весь цей час родина провела у лікарні.

"Ми важили перед операцією 5,4 кг. Це з рахунком того, в нас асцит був. Після операції, коли нас виписали, коли ми вже схудли, коли все пройшло, ми важили 5,24 кг. Це така була худа великоока дитина. Єдине - що світлого кольору та посміхалася. А так - її було страшно брати. Така легка. Шкіра та кістки. Берешся за ногу як за кістку", - Ольга та Євген Романови, батьки Даші.

Зараз Даша важить майже 7 кілограмів. Стан Ольги також добрий. Але поки обидві рідні людини проходили через хірургічні втручання та реабілітацію, батько відчував страх та безсилля. Не знав, що гадати й коли Дашу повернули з операції до палати.

"Перші 3 дні вона просто спала. Відкрила очі, подивилася. 13 крапельниць було. Вона під знеболюючими - під морфіном. 3 дня просто сидів та дивився на неї", - Євген Романов, батько Даші.

Романови були у лікарні 60 днів. Це приблизно на 20 більше, ніж планувалося. Тому в сім'ї залишився борг перед клінікою. Який саме - поки не знають. Відомо, що день перебування там коштує близько 1300 євро. Наразі родина щаслива нарешті повернутися до свого старшого сина та всім разом бути вдома.

"Зараз ось воно - життя налагоджується начебто. Назад дуже хотілося повернутися. Деякі люди казали залишитися там. У нас навіть і думки такої не було", - Ольга та Євген Романови, батьки Даші.

Завтра о 18-й годині Даша з батьками збирається гуляти біля драмтеатру. Та буде рада бачити всіх.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  • Виктория17сер'19

    Дашенька,набирайся сил и будь здорова. Пусть Господь благословит вас.

Категорії новин Последние новости
Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital