Опитування: "Ну ось ми на роботу другий транспорт вже пропускаємо, не можемо доїхати. З довідками було краще, хоча набридло постійно їх діставати. Ось це все спорядження: маска, довідка, гроші, все інше".
"Ми не змогли доїхати, ми йшли пішки. Взагалі неможливо".
"Скільки можна чекати? Я не можу поїхати взагалі нікуди".
Опитування: "Ну як дозволили усім їздити, так і почалися проблеми. Стоїмо по 20, по 30, по 40 хвилин. Буває взагалі не можемо їхати".Водночас інші маріупольці не бачать жодних проблем та підтримують скасування перевезень за довідками.
Опитування: "Нормально все. Я тут їхав, сів на "металургів", під"їхав спокійненько. Як закордоном. Одні сидячі місця. Чудово!"
"Звичайно ні. Зараз будь-який пенсіонер може сісти. Після дев'яти правда. Але що ж".
Опитування: "Я перший раз сьогодні вийшла. Їхала зранку, ніякої черги немає. Тому що з дев'яти годин"В департаменті транспорту Маріуполя запевнили: про ранкові черги відомо. Тому в місті на маршрути випустили увесь міський транспорт, готують випустити резервні маршрутки.
Василь Клат, директор Департаменту транспорту та зв'язку: "Резервний транспорт комунальний весь випущено, так. Наступне постачання буде нових тролейбусів. Але, частково, ще машин 15 буде приватних перевізників. Можна буде випустити, так. Що ми й робимо".Для зменшення пасажиропотоку обмежили безкоштовний проїзд пенсіонерам до 9 години ранку. В департаменті впевнені, проблема з чергами вирішиться з подальшим послабленням карантинних заходів, коли збільшиться допустима місткість транспорту.
Василь Клат, директор Департаменту транспорту та зв'язку: "Ще не зняли заходи карантину і поїздки треба планувати за необхідністю. Це стосується і старшого покоління, і молодих. І якщо так буде рости несанкціоновано, як до карантину, то звичайно обмеження котрі є по сидячим місцям не дозволять всіх перевезти дуже швидко".
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)