Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Україна
  3. Рада схвалила закон для попередження руйнування доріг
12вер'19
  1. Украина
  2. Україна
  3. Транспорт

Рада схвалила закон для попередження руйнування доріг

Верховна рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №1063 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду", передає кореспондент РБК-Україна.

Законопроект спочатку за основу підтримали 337 нардепів. Потім надійшла пропозиція проголосувати в цілому, яку підтримали 329 парламентарів.

Так, з метою попередження передчасного руйнування автодоріг перевантаженими транспортними засобами, забезпечення цільового використання адміністративно-господарських та адміністративних штрафів за порушення законодавства про автотранспорт, пропонується такі штрафи включити до джерел формування Державного дорожнього фонду України, який створений у складі спеціального фонду державного бюджету.

Нагадаємо, Рада 11 вересня прийняла законопроект №1047 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю", визначений президентом Володимиром Зеленським як невідкладний. Спочатку нардепи схвалили документ за основу 323-ма голосами. Однак потім його прийняли в цілому, це підтримав 331 парламентар.

Як писало РБК-Україна раніше, у квітні комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував ВР 8 скликання прийняти закон для збільшення штрафів за руйнування доріг, а саме за порушення перевезень небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів.


Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital