Поламали меблі та розбили пляшки з алкогольними напоями. Невідомі у шапках Санти увірвались в наливайку Приморського району. Постраждали люди.
Віолетта, свідок: "Був звук, ніби б'ється скло, стільці летять, жінка якась кричала, здається якась працівниця".
Віолетта разом із компанією проходила повз наливайку на перехресті вулиці Бахчіванджи та проспекту Будівельників, коли група міцних молодиків вибігла з-за рогу.
Віолетта, свідок: "Прямо на наших очах група людей, 10 чоловік, можливо більше, в чорному повністю, в шапках Санти Клауса забігли в наливайку".
За словами Віолетти, обличчя у чоловіків були прикриті шарфами та медичними масками. Дівчина одразу ж почала викликати поліцію.
Віолетта, свідок: "На вході залишився хлопець один стояти, чергувати з балончиком в руках. Тобто він усім дав зрозуміти, що б ніхто не підходив, поки це все відбувається. Якийсь чоловік повз нього проходив, нахилився, або запитати у нього щось хотів чи сказати йому. Він просто йому в обличчя, звичайному перехожому в обличчя забризкав. Тобто тут вся зупинка, всі шоковані були ".
Разом із правоохоронцями на місце події приїхала швидка.
Валерій Закржевський, головний лікар станції швидкої медичної допомоги: "Там жінка одна була постраждала, синці м'яких тканей обличчя, більше нічого. Оглянута на місці, від госпіталізації відмовилася".
Місцеві негативно відгукуються про заклад, але таких методів боротьби з наливайками не схвалюють.
Як з'ясувалося, це не єдиний випадок нападів на питні заклади за останні дні.
Мирослава Попова, речниця Центрального відділу поліції: "Поліцейські встановлюють осіб, які на вихідних увірвалися до кількох кафе у Приморському районі та знищили й пошкодили майно закладів. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Це хуліганство, санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі строком до 4 років".
Ще у 2017 році схожі напади були спрямовані на боротьбу з ігорним бізнесом. Як з'ясувалося пізніше, за трощення гральних автоматів були відповідальні представники "Національної дружини". Але наразі вони свою участь заперечують. Таку ж відповідь ми отримали і від представника "Національного корпусу".
Антон Требухов, член політичної партії "Національний корпус": "У цій ситуації, яка сталася наші люди не причетні. Але ми не засуджуємо цих людей і вважаємо, що вони зробили все правильно, тому що це зло, а зі злом треба боротися. Дуже сподіваємося на те, з цим злом боротимуться так само на державному рівні ".