Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Регіон
 3. Сепаратисти зривають демонтаж укріплень під Станицею Луганською - СЦКК
19сер'19
 1. Регион
 2. Украина
 3. Регіон
 4. Україна
 5. ООС

Сепаратисти зривають демонтаж укріплень під Станицею Луганською - СЦКК

З боку "ЛНР" надійшло повідомлення про продовження робіт з розмінування біля моста до 25 серпня.

Сепаратисти "ЛНР" навмисне затягують процес розмінування і демонтажу фортифікаційних споруд в районі Станиці Луганської. Про це заявила українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) в понеділок, 19 серпня.

"У зв'язку із завершенням вилучення вибухонебезпечних предметів на ділянці зруйнованого моста в Станиці Луганській, українська сторона готова провести дзеркально демонтаж фортифікаційних споруд. Однак з боку тимчасово окупованої території надійшло повідомлення про прийняте рішення продовжити роботи на протилежному боці до 25 серпня, що унеможливлює для української сторони почати зазначені роботи", - йдеться в повідомленні.
Таким чином, дії противника свідчать про умисний зрив запланованих заходів, відзначили в СЦКК.
Нагадаємо, 16 серпня співробітники ДСНС завершили розмінування близько двох гектарів території навколо пошкодженого моста в Станиці Луганській.
Раніше в липні президент Володимир Зеленський заявив про готовність дати сепаратистам вісім днів, щоб почати будувати міст у Станиці Луганській, і вже через місяць він має бути готовий. В іншому випадку, Україна готова сама почати будувати міст, але сепаратисти повинні розібрати свої укріплення.
Сепаратисти, своєю чергою, заявили, що вважатимуть актом агресії ремонт моста в Станиці Луганській українською стороною.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital