Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. Скандал через сміття
12сер'19
  1. Мариуполь
  2. Маріуполь
  3. Транспорт

Скандал через сміття

"Я прошу вибачення, а тут що це взагалі відбувається? Ну тут можна сміття будівельнє викидати? У мене є дозвіл голови, я за це гроші плачу"

Ось таке відео нам показали члени гаражного кооперативу на вул. Флотській. Кажуть голова пропускає машини зі сміттям на санітарну зону колектора за гроші. Ще у червні у кооперативі була комісія, та вони склали протокол про адміністративне правопорушення. Власники гаражів побоюються, що провину за це покладуть не на голову гаражного кооперативу, а на рядових членів, тому що він заявляє, що смітник створють самі власники гаражів. "Мене цікавить інше питання, балку хто засипав? Я не знаю. А хто знає? Чого ти йдеш?"

На думку Леонида Жукаліна, лютнева історія з обвалом колектора на початку цього року може повторитися знову, адже сміття, яке тисне на трубу, можна обчислювати вже тоннами: "Ми, ініціативна група, та яка зібралася у нас в кооперативі, ми переживаємо не тільки за кооператив, а за всю екологію міста, ця людина не санкціоновано завозив, і він намагається уникнути відповіді."

Леонід каже, що ситуація з сміттезвалищем не едина проблема. Членам кооперативу доводиться писати заяви у різні інстанції. Власник гаражу розповідає, що голова кооперативу запевняє інших співласників, що ініціативна група яку організували декілька членів кооперативу - шахраї, бо не мають членських білетів та лише вносять розбрат: " У 15 році відбулося у нас перереєстрація членів кооперативу і все членські квитки, ті які після реєстрації повинні бути видані нам нові, головою цього не було зроблено."

Голова кооперативу каже, що багато проблем залишилося від попереднього голови, з кримінальним минулим. Святослав запевнює, що в занедбаному стані колишній полігон ТПВ, а територія за яку він відповідає, міститься в належному стані: "У 14 році, коли правління прийняло керівництво, був сильно запущений, ми тут почали наводити порядок, зробили освітлення, охорону, в'їзд. Тут ніколи не було оренди, ніколи не була узаконена земля, зараз ми займаємося узаканіваніем цієї землі, щоб б могли відповідати за цю землю і знати який у нас ділянку цієї землі."

Святослав Харакоз розповідає, що смітник на теріторії кооперативу не розводить, це наклеп: "Я ніякого сміття не вожу і ні з якого мого дозволу ніхто не ввозив тут сміття."

Голова кооперативу каже, грошей на оплату штрафу вимагати не збирається. Люди повинні платити тільки встановлену суму за гараж. Ми звернулися до районної адміністрації: "Комісія була, виходили ми разом з інспекцією з благоустрою, нашим управлінням з питань екології. За результатами інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення на відповідальної особи, тобто на голови цього кооперативу. Так само ми з боку райадміністрації направили лист в приморське відділення поліції. так як був виявлений сміття не тільки на території АМЛ, а й навколо нього по периметру. Той на кого становили штраф, він його виплачує"

На даний момент доступу до звалища через гаражі немає, голова кооперативу поставив ворота. Також були зроблені насипи, перекрили доступ через житлові будинки мікрорайону Бригантина. "На голови кооперативу систематично складаються адміністративні матеріали за незадовільне утримання прилеглої території до кооперативу, а саме захаращення будівельним сміттям."

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  • Василий12сер'19

    Тема раскрыта не полностью, ни слова про заинтересованных людей, про суды, про то что председатель подал иск на защиту чести. Почему ничего не сказано? Но у нас есть другое видео - полное всем на сайт aml25.com

Категорії новин Последние новости
Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital