Центр просторових технологій (CST) запустив "Просторовий архів", де зібрав тисячі фотографій, відео, супутникових знімків та публікацій у соціальних мережах про трагедію Драмтеатру. Крім того, викладені розмови зі свідками знищення росіянами будівлі, де ховалися сотні маріупольців. Повідомляє Маріупольська міська рада.
"Просторовий архів" складається з 10 відео інтерв'ю зі свідками вибуху, діаграми, візуалізацій та 3D-моделей які надають результатам дослідження просторовий вимір. Також на сайті представлені три дослідницькі тексти із результатами дослідження, що розповідають про роль театру як укриття та аналізують наслідки атаки.
Наразі росіяни намагаються приховати наслідки бомбардування театру 16 березня 2022 року. Спочатку вони обнесли театр будівельною завісою. А тепер продовжують роботи з демонтажу будівлі. Тому, за словами організаторів проєкту, матеріали є важливим історичним документом, що засвідчує воєнний злочин росіян.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)