Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. Щури атакують помешкання маріупольців
13сер'19
  1. Мариуполь

Щури атакують помешкання маріупольців

Валерій, місцевий житель: "Щури ось такі, як ондатри. Три штуки вам на шапку зимню буде достатньо. Ось тут вони живуть, "Місто для людей" нічного не роблять".
Андрій, місцевий житель: "Раз на два тижні я буває бачу цих товаришів".
Алла, місцева жителька: "Ці пацюки просто один заліз до квартири сусідки, а інший допомагая йому хвостом, залізла нагору. Ми в шоці, я просто боюсь спати".
Наталія Іллівна, місцева жителька: "Виносиш зранку сміття, а вона звідти стрибає на тебе".
Як кажуть місцеві жителі, пацюки вже захопили підвал та нижні поверхи. Все через незаварений сміттєпровід та недбалість керуючої компанії. А коли щурів починають травити, вони перебираються аж на восьмий поверх.
Андрій, місцевий житель: "Намагались травити, я так думаю, навіть в ті дні, коли їх травили, я бачив їх на восьмому поверсі. Але просто хто так травить? Знизу потравили, вони побігли нагору".
Надія Павлівна, місцева жителька: "Потравили там щось, посипали, а вони лізуть. У підвалі їх багато. "Місто для людей" ніяк не обслуговує нас. Сміття всюди, бачите?".
В керуючій компанії нам повідомили, що саме сьогодні планують потравити пацюків в цьому будинку. Але на час підготовки сюжету, за інформацією жителів, дератизація не почалась. Воювати з пацюками сьогодні знову доведеться місцевим котикам.
Доречі, у розпорядженні британської королеви Єлизавети Другої є цілий котячий підрозділ для боротьби з гризунами у важливих державних приміщеннях. Ці коти навіть отримують зарплатню за те, що не дають пацюкам псувати важливі документи. Найбільш відомими стали Ларі, Палмерстон та Гладстон. В них навіть є свої персональні акаунти у соцмережах.
Можливо, нам теж варто перейняти цю британську традицію?
Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital