Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Світ
  3. Трамп запропонував боротися з ураганами ядерними бомбами
26сер'19
  1. Мир
  2. Світ

Трамп запропонував боротися з ураганами ядерними бомбами

Президент США Дональд Трамп обговорював з радниками з національної безпеки ідею використання ядерних бомб у боротьбі з ураганами, які загрожують Сполученим Штатам. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Axios.

Один з джерел передав слова президента, висловлені в ході однієї з нарад в Білому домі, присвяченого проблемі ураганів: "Я зрозумів. Я зрозумів. Чому б нам не підірвати їх ядерною бомбою? Вони починають формуватися біля узбережжя Африки, коли вони рухаються через Атлантику, ми кидаємо бомбу в епіцентр урагану, і вона руйнує його. Чому ми не можемо так зробити?.

Співрозмовник, який був на тій зустрічі, розповів, що реакція доповідача була приблизно такою: "Сер, ми подивимося, що можна з цим зробити". Насправді, зазначає джерело, присутні були вражені. "Після того як нарада закінчилася, ми подумали

Повідомляється, що Трамп раніше висловлював подібну ідею в розмові з одним високопоставленим чиновником Білого дому. В матеріалах до засідання Ради національної безпеки США в 2017 році йдеться, що президент питав, чи може адміністрація бомбити урагани. При цьому слово "ядерний" в контексті бомбардувань ураганів не вживалося. При цьому ідея Трампа бомбити урагани не отримала продовження.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital