Директор департаменту з питань економіки міської ради Євген Бодягін підкреслив, що Маріуполь залишається найбільшим промисловим центром регіону. Понад половини промислової продукції виробляється в нашому місті. Також спостерігається сталий розвиток щодо об’єму роздрібної торгівлі та зростання кількості суб’єктів підприємницької діяльності.
«Завдяки цьому збільшується кількість офіційно працевлаштованих працівників. Це каже про ефективну сумісну роботу щодо легалізації праці. Збільшується фонд оплати праці. Прогнозовано він становитиме 1,5 млрд грн на наступний рік», - заявив Євген Бодягін.
Бюджет розвитку на наступний рік прийнято на рівні 1 млрд 200 млн грн. Очікуваний бюджет, при отриманні субвенції з державного бюджету і кредитних коштів, за вже підписаними угодами – 2 млрд 600 млн грн. Потенційний, за рахунок вже підписаних угод, але за ще не розробленими графіками надходження коштів – понад 3 млрд грн.
Цифра бюджету розвитку рекордна для Маріуполя. Це результат нашої спільної праці направленої на розвиток міста. Ми стали відкритими, прозорими та, завдяки цьому, змогли залучити іноземні інвестиції. Тепер наша головна відповідальність - реалізувати такий бюджет,
сказав Вадим Бойченко.
Інформує : mariupolrada.gov.ua