Назва нового культурного центру історично обумовлена. Так, на початку минулого століття, в будівлі ПК був готель «Континенталь». За словами директора департаменту суспільно-культурного розвитку Діани Трими, установа покликана по-новому інтерпретувати сучасне мистецтво і актуалізувати український національний колорит.
«Ми створимо великий мультидисциплінарний центр, який буде просувати актуальний український культурний продукт. На базі нього створимо умови для розвитку різних видів мистецтва. Наша мета - відкривати нові таланти в Маріуполі, розвивати їх і підтримувати на всеукраїнському рівні, щоб маріупольці своїми талантами могли прославити рідне місто не тільки в Україні, а й світі», - зазначила Діана Трима.
Новий простір закумулює різні мистецькі проєкти, здійснюватиме художню підтримку провідних заходів на всеукраїнській та міжнародній культурних аренах. Також планується проведення освітніх курсів з культури, спрямованих на розуміння сучасного мистецтва.
Інформує - mariupolrada.gov.ua