Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Маріуполь
 3. У Маріуполі затвердили програму забезпечення надання якісних послуг теплопостачання на 2019-2023 роки
06вер'19
 1. Мариуполь
 2. Маріуполь
 3. Коммунальное хозяйство
 4. Комунальне господарство

У Маріуполі затвердили програму забезпечення надання якісних послуг теплопостачання на 2019-2023 роки

На сесії міської ради затверджено «Програму забезпечення надання якісних послуг теплопостачання багатоквартирних будинків на 2019-2023 роки». Подробиці цільового проекту розповів директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури міської ради Ігор Бабек. Головна мета – надання комплексу якісних послуг мешканцям житлових будинків міста.

«На сьогоднішній день до «Маріупольтепломережі» підключено 1887 будинків. Більшість з них було побудовано в 50-70-х роках. Тривала експлуатація призвела до значного зносу їх конструктивів, у тому числі мереж центрального опалення. Програма дозволить покращити теплопостачання у будинках Маріуполя», - підкреслив Ігор Бабек.

До програми входить створення комісії, що дозволить приймати індивідуальні рішення за результатами комплексного аналізу технічного стану тепломереж у кожному будинку. До її компетенції входитиме проводення обстеження мереж опалення, визначення обсягів потреб на виконання внутрішньобудинкових тепломереж з їх подальшим включенням до плану проведення ремонтних робіт. ​

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital