Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. У Маріуполі змінено графік роботи системи зовнішнього освітлення
12сер'19
  1. Украина
  2. Маріуполь
  3. Мариуполь

У Маріуполі змінено графік роботи системи зовнішнього освітлення

З 12 серпня в Маріуполі, з 23.00 до 04.30, будуть відключати освітлення на другорядних вулицях. Такі заходи були прийняті у зв'язку зі скасуванням диференційованого тарифу. Дані відключення не торкнуться центральних магістралей, проспектів, ЖМР «Східний», шляхопроводів, селищ Талаковка, Гнутове та Сартана. Про це розповів перший заступник міського голови Михайло Когут.

«У зв'язку з тим, що з 1 січня 2019 року було скасовано диференційований тариф оплати за електроенергію, ми отримали зростання тарифу на 20%. На сьогоднішній день коштів, передбачених в бюджеті на оплату електроенергії, недостатньо. Щоб повністю «закрити» освітлення потрібно 55 млн грн. Тоді як в бюджеті було закладено 35 мільйонів», - зазначив Михайло Когут.

Виконуючий обов'язки директора КП «Міськсвітло» Олексій Чуйко наголосив, що велика частина міста буде освітлена вночі. Це близько 45 основних магістралей, весь периметр міста і селища. Не будуть освітлені лише другорядні вулиці, прилеглі до проспектів.

За словами Михайла Когута, було прийнято рішення про виділення 400 тисяч грн на розробку програми автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії, яка дозволить щогодини знімати показання і сприятиме енергозбереженню. Це дозволить знизити витрати на електроенергію зовнішнього освітлення.

Крім того, економія здійснюється завдяки переходу на LED-світильники. Нагадаємо, що в рамках реалізації проекту «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення» в Маріуполі замінять близько 29 тисяч старих світильників на нові, з застосуванням LED-технологій.

Інформуе - Маріупольська міська рада

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital