"Основна мета цього форуму, це зробити місто безпечніше та виявляти вчасно правопорушення або злочини, які могли бути скоєні на території міста. За перші 7 днів роботи цього онлайн форуму, було зареєстровано 60 повідомлень, 10 з яких не стосується роботи поліції. Інші це стихійна торгівля, порушення правил дорожнього руху та торгівля паливом".
Зокрема містяни пишуть про те, що стали свідками ДТП, можливих крадіжок або "закладок". У ситуаційному центрі адміністратори-поліцейські перевіряють кожне повідомлення, реєструють та дають відповідь заявнику про виконання. Наразі таких працівників не меньше трьох. До цього був розроблений мобільний додаток "Поліція 102". Різниця полягає в тому що, у Telegram ви можете швидко зробити фото, вказати адресу, опис проблеми та надіслати повідомлення з ймовірним порушенням. А додаток був розрахований на те, щоб патрульні оперативно приїжджали на допомогу: "Воно є більш спеціалізованим, воно розраховано в першу чергу на батьків та дітей по друге на осіб з обмеженими можливостями. Що надає змогу не повідомляючи по телефону оператору про події, одним рухом натискання викликати поліцію, до свого місця, де ви знаходитесь".
А патрульні зауважили, що до чату у Telegram потрібно відноситися серйозно та надавати точну інформацію, бо можливості перевіряти її у поліціантів немає: "Екіпажи вони не безмежні, наприклад в день в патрульній поліції виходить близько 8 екіпажів. Тобто якщо кожний поїде хтось на неправильну парковку, хтось на торгівлю молоком, то патрульні не зможуть реагувати порушення правил дорожнього руху, не зможуть ловити нетверезих водіїв чи реагувати на ДТП".
Окрім правоохоронців та небайдужих маріупольців, на канал підписалися рятувальники та медики швидкої.
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)