"Сьогодні тут міг би сидіти захисник Маріуполя з бригади «АЗОВ». Але він серед 900 побратимів вже другий рік перебуває в російському полоні"
У Тернополі заклади харчування, спортзали, мистецькі простори, Дім ветерана долучились до акції на підтримку полонених.
Табличку про свого чоловіка розмістила Олена, дружина захисника Маріуполя, бійця «АЗОВу» у кількох публічних місцях. Згодом, розповідає, чимало закладів самі проявили ініціативу, тож простір, де нагадуватимуть про полонених, збільшується.
Чоловік Олени пішов в ЗСУ за кілька років до повномасштабної війни. У 2021 році долучився до лав Азову.
«Востаннє ми переписувались 14 травня 22 року, за пару днів до виходу з Азовсталі. Тоді про "евакуацію" в полон він ще не знав, збирався тримати оборону до останнього. На той момент я була вагітна і тепер на нього вдома чекають двоє синів, один з яких ніколи не бачив і не чув тата», —розповідає Олена.
Тому жінка, разом з сотнями сімей, чиї рідні в полоні, переконана, тему обміну азовців важливо тримати на слуху:
«Тому що саме маріупольський гарнізон стягнув на себе сили противника і це дало змогу підготуватись іншим підрозділам сил оборони, вони виграли час для України - 86 днів бились в цілковитому оточенні, без підвозу БК, медикаментів та провізії. Без перебільшення героїчна історія. І коли за наказом вищого керівництва вони вийшли в "почесний полон" на обіцяні 3-4 місяці, а це розтягнулось на роки - це велика проблема. Ми всі шануємо полеглих героїв, а тут можна врятувати живих! Тож давайте це тримати у фокусі.»
Ідею з табличкою Олена взяла у “AZOV ONE”.
«Хлопці повернуться і це дуже підтримає їх - побачити, як всі чекали ❤️»
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)