Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
 1. Новини
 2. Регіон
 3. Україна припиняє роботи в Станиці Луганській
26сер'19
 1. Регион
 2. Украина
 3. Регіон
 4. Україна

Україна припиняє роботи в Станиці Луганській

Українська сторона зупиняє роботи з демонтажу фортифікаційних споруд біля зруйнованого мосту в Станиці Луганській, оскільки з боку сепаратистів жодних інженерних робіт не проводиться, повідомили в прес-центрі ООС.

У неділю, 25 серпня, піротехнічний підрозділ української сторони знову почав обстеження ділянки місцевості для проведення демонтажних робіт в Станиці Луганській.

Станом на 9:00 ранку з боку окупаційної влади жодних інженерних робіт не проводиться.

Повідомляється також, що на зазначену ділянку прибули представники СММ ОБСЄ з метою оцінки оперативної обстановки, з'ясування поточного стану справ на підконтрольній Україні стороні і проведених заходів.

Нагадаємо, що в суботу, 24 серпня, українська сторона почала демонтаж фортифікаційних споруд біля зруйнованого мосту через Сіверський Донець у Станиці Луганській.

1 липня в Станиці-Луганській відбулося розведення збройних сил від лінії розмежування.

20 серпня Українська сторона СЦКК заявила, що українська сторона розпочала демонтаж фортифікаційних споруд, а російська сторона не дала згоду на демонтаж фортифікаційних споруд, тому на окупованій території не почали синхронний демонтаж - і українська сторона змушена була припинити роботи.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
  Категорії новин Последние новости
  Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital