Такі дані наводить Міністерство фінансів України.
Приблизний відсоток успіху у разі подачі заявки на отримання дешевого кредиту під 5-7-9% річних складає 1,32% (за розрахунками hromadske відповідно до даних про суми поданих та затверджених заявок).
За 2 тижні на участь у програмі подалося 4020 українців. Частині з них видали кредити, затвердивши заявку, а частину відправили на безкоштовні освітні курси для того, аби вони навчилися правильно складати бізнес-план. Загалом на курси наразі відправили 755 українців.
«Найбільше заявок було зареєстровано в Київській області — на суму 503,9 млн грн. На другому місці — Вінницька область — на суму 155 мільйонів. Замикають трійку лідерів одесити: там подали заявок на участь в програмі на загальну суму 131,9 млн грн», — зазначають у Мінфіні.
Там додають, що найбільше затверджених заявок наразі на Вінниччині, де видали пільгових кредитів на 3,8 мільйона гривень, у Житомирській та Львівській областях видали пільгових кредитів по 1,5 мільйона гривень.
Загалом за перші 2 тижні від старту програми пільгових кредитів в Україні видали таких кредитів на загальну суму 27 мільйонів гривень.
Програму офіційно запустили 3 лютого 2020 року. В уряді повідомили, що на участь у програмі подалося 17 тисяч підприємців. Видавати дешеві кредити в межах урядової програми наразі планують, зокрема державні банки. Перший пільговий кредит видав державний Укргазбанк 3 лютого.
Нагадаємо, що зазначену програму анонсував президент Володимир Зеленський 3 грудня 2019 року. В її межах пропонують видавати кредити під:
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)