Ось так вже два дні жителі будинку на бульварі Шевченка долають поверхи. Припинив працювати ліфт, а на його дверях з'явилось оголошення - підіймач вимкнули через те, що немає договору з керуючою компанією "Місто для людей".
Ніна Володимирівна, мешканка 10 поверху будинку на бул. Шевченка: "Ми ж сплачуємо? Сплачуємо. Які послуги ми сплачуємо? 370 гривень бере "Місто для людей". І що, які послуги вони нам надають?".
Обурені люди дзвонили до кол-центру керуючої компанії та отримали невтішну відповідь.
Людмила, мешканка 8 поверху будинку на бул. Шевченка: "Ще сказали, що цілий місяць не буде. Ось я дзвонила до Києва, сказали, що з Києва протягом місяця це будуть розглядати. Це що таке? Цілий місяць?"
Поки не працює ліфт вимушені ходити ізольованими сходами.
Руслан, мешканець 8 поверху будинку на бул. Шевченка: "Нам це нормально, а ось літнім людям це взагалі жах. І там же немає ні однієї лампочки на сходах. Страшно ходити. Ось я вчора повертався з роботи, там не те що темно, там навіть поверх не видно, на який підіймаєшся".
Дія договору скінчилася 1 січня. І тепер без підіймачів можуть залишитись 56 будинків у Центральному районі міста, розповідає директор підприємства "Маріуполь-ліфт".
Роман Азаров, директор підприємства "Маріуполь-ліфт": "Просто на ці адреси на даний момент не вийшли механіки та не запустили їх. Всі наші спроби - і усні, і письмові, всі наші попередження у грудні та січні, на жаль, на даний момент не мали успіху. По всій видимості їх не влаштовує ситуація, що за ліфти треба платити. Загальна заборгованість компанії "Місто для людей" перед "Маріуполь-ліфт" вже понад 1 мільйон гривень".
У керуючій компанії "Місто для людей" пообіцяли, що в найближчий час ліфти запрацюють. Яким чином буде вирішена ця проблема, не уточнюють.
Олена Міненко, менеджерка зі зв'язків з громадськістю КК "Місто для людей": "На даний час продовжується обговорення питання для того, щоб підписати договір, ліфти будуть запускати сьогодні. Ліфти запустять у будь-якому випадку, а подальше це вже внутрішні питання компанії, будуть між собою вирішуватись".