Працівники Екстрим-парку, який наразі є комунальним закладом, незадоволені заробітною платою. Свої претензії вони озвучили на зустрічі з секретарем міськради та директорами профільних департаментів.
Згідно положення мінімальний оклад працівників комунального закладу становить 2600 гривень премії. За серпень оператори атракціонів дійсно отримали менше грошей порівняно з липнем. Це пов'язано зі зменшенням доходу Екстрим-парку, від якого і залежить заробітна плата працівників. У липні перевищення плану доходів склало 40 відсотків, у серпні - перевищення не було, каже директор парку.
Максим Жуков, директор КЗ "Екстрим-парк": "Липневі показники дозволили збільшити заробітну плату працівникам на 20%. Оператори отримали чистими на руки 8500-9000 гривень. В серпні відповідно на 1 тисячу гривень менше".
Крім того, Екстрим-парк зараз знаходиться в стадії реорганізації та трансформується з комунального закладу в комунальне підприємство. Поки відкритий сезон відпочинку, реорганізацію призупинили, але у зимовий період її відновлять. Це суто юридичне питання, кажуть в департаменті культури.
Діана Трима, директорка департаменту культурно-суспільного розвитку: "Він ніяким чином не стосується робітників, робітники отримують заробітну плату таку саму, якби вже був завершений процес реорганізації і вони б стали підприємством. Зараз цифра та розмір заробітної плати для працівника доведена до рівня підприємства".
В департаменті додають, цього року Екстрим парк вийшов на самоокупність, його відвідуваність збільшилась на 150%.