Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
ruuk
  1. Новини
  2. Маріуполь
  3. В Маріуполі побудують новий житловий комплекс
09сер'19
  1. Маріуполь
  2. Комунальне господарство

В Маріуполі побудують новий житловий комплекс

22-й будинок на проспекті Будівельників вже визнали аварійним, а мешканців розселили. Тепер планують ще й знести. Схожа доля чекає на сусідні адреси. поки тут живуть люди. Втім незабаром має з'явитися сучасний житловий комплекс.

Олександр 7 років тому придбав квартиру в 24-му домі. За професією будівельник власними рукам зробив сучасний ремонт. З часом зрозумів - стіни деформуються, шпалери рвуться і тріщить ламінат. Мешканець просп. Будівельників, 24, Олександр: "З одного боку просто хочеться може навіть, щоб просто стягнули будинок. Нормально відновили. Тому, що район хороший, усіх сусідів знаємо вже. З іншого боку думати про дітей треба, можливо краще переїхати звідси."

Через особливості геодезії з рухом грунту, двоповерхівки в цьому районі руйнуються. Вперше чує, але готовий змінити свою двокімнатну на квартиру з аналогічними умовами і Олександр, мешканець сусіднього під'їзду: "Щоб були всі лічильники, газ, вода, кімнат стільки ж. На таких умовах погоджуся. А якщо мене кудись на периферію відправлять - навіщо мені це треба. Там кажуть в інтернеті щось таке пишуть, але мені особисто нічого такого ніхто не казав і моїм сусідам так само.

За проект зносу зруйнованого 22-го дому вже проголосували у виконкомі. Його готові демонтувати до кінця вересня. Оголосити аварійними решту будинків міська влада планує днями. Заступник міського голови, Сергій Захаров: "Ми на сьогодні проробляємо концепцію всього кварталу. Тобто будинки з 16-го по 26-й. Цей квартал буде складатися із нових 5-поверхових будинків. на сьогодні ми розуміємо приблизно як буде виглядати будинок, що зведуть на Будівельників, 22. Це буде п'ятиповерхівка з двома під'їздами і 40 квартирами."

Зводити квартал буде приватний інвестор. А місто - частково придбає квартири. Для переселенців, працівників соціальної сфери та інших. Як розселяти мешканців аварійного житла остаточно ще не вирішили. Заступник міського голови, Сергій Захаров: "Перший варіант - це в ті квартири, які на сьогоднішній день є у виморочному фонді міськради. Другий варіант - це квартири, які ми готові будемо придбати, для цих мешканців, згідно з їх побажаннями. Наприклад, якщо людина не хоче переїжджати з цього району, будемо шукати варіанти купівлі квартири поблизу. Чи в будинках, які ми зводимо, можливо, навіть в цьому."

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital