Компанія «Марітайм Логістікс», що надає комплексну послугу з морського менеджменту, а також послуги з агентування суден, успішно провела зміну моряків теплоходу “MEKHANIK YUZVOVICH” на рейді порту Маріуполь з дотриманням всіх санітарних норм і вимог в умовах карантину.
Пандемія коронавірусу відобразилася на роботі судноплавної галузі в загальносвітовому масштабі. Зокрема, через пандемію і повсюдні карантинні обмеження в портах стала неможливою або сильно ускладнилася процедура зміни екіпажів на торгових суднах. Моряки, закінчення контрактів яких припало на період епідемії, змушені перепрацьовувати. Так і деякі моряки m/v “MEKHANIK YUZVOVICH” знаходились в рейсі вже більше 2-х місяців від контрактного терміну. З метою збереження здорової психологічної атмосфери на борту судна і для підтримки впевненості у завтрашньому дні моряків на березі, компанія почала опрацьовувати варіанти для проведення зміни екіпажу. В результаті була знайдена оптимальна можливість, щоб якісно і безпечно здійснити таку зміну.
Теплохід, здійснюючи плановий рейс, був поставлений на якірну стоянку порту Маріуполь максимально близько до старих воріт порту. Перед виходом катеру в море, змінний екіпаж пройшов температурний скринінг і прикордонне оформлення. Після проходження цих операцій, екіпаж і комісія, до складу якої входили представників прикордонної служби, АМПУ, Держпродспоживслужби і Лабораторного центру МОЗ, вирушили на катері до судна. Першими на борт m/v “MEKHANIK YUZVOVICH” піднялися лікарі для вимірювання температури у членів екіпажу. Співробітниками прикордонної та митної служби було здійснено оформлення заходу і відходу судна. Після процедури зміни екіпажу, моряки, що списувалися з рейсу, покинули борт судна разом з комісією, і катером повернулися на берег. Всі члени екіпажу, що списався, проведуть не менше 14 днів на домашній самоізоляції.
З боку представників прикордонної служби, АМПУ, Держпродспоживслужби і Лабораторного центру МОЗ на водному транспорті було надано повноцінне сприяння в організації вирішення цього питання.
Антон Шапран, директор ТОВ «Марітайм Логістікс»: «Ми розуміємо, що моряки, які знаходяться в рейсі, хочуть вчасно повернутися додому, до родин; а моряки, що чекають на березі, хочуть нарешті взятися до роботи і мати змогу матеріально забезпечувати свої сім'ї. Саме тому, оцінивши всі ризики, ми розглянули можливі варіанти і знайшли оптимальну схему проведення зміни моряків безпечно і з найменшими витратами для судновласника. Головне для будь-якої компанії – забезпечити захист і турботу про своїх співробітників, як і надати якісний сервіс для своїх клієнтів. На сьогодні наша компанія надала таку ж послугу і для іншого українського судновласника, що дозволило йому успішно провести зміну екіпажу і істотно заощадити, уникнувши витрат на захід судна в порт і постановку його до причалу».
Цей сайт використовує cookies, як власні, так і від третіх осіб. Використовуючи цей сайт, ви даєте згоду на використання cookies
Я згоден (на)