Україна - Маріуполь

info@tv7.ua
+38 [068] 062-90-77
  1. Новини
  2. Світ
  3. В ООН оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію
27сер'19
  1. Мир
  2. Світ

В ООН оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

Рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства, повідомив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, передає Служба новин ООН.

Таку заяву Гуттеріш зробив в ході свого виступу на саміті G7 у французькому Біарріці.

За словами глави Організації, липень 2019 року став найспекотнішим місяцем в історії. І 2015-2019 роки, швидше за все, стануть найспекотнішими роками за всю історію метеоспостережень.

"Згідно з даними Всесвітньої метеорологічної організації, рівень концентрації вуглекислого газу в атмосфері досяг найвищої позначки за всю історію людства: такий рівень концентрації CO2 існував 3-5 мільйонів років тому, тоді і температура була значно вищою, і рівень морів був від 10 до 20 метрів вищим", - зазначив генсек.

Він нагадав про стрімке танення льодовиків в Гренландії. Тільки в липні там розтануло 179 мільярдів тонн льоду. Тим часом пожежі в Сибіру, ​​на Алясці, в Канаді, в Гренландії за полярним колом і в Амазонії в червні і липні цього року привели до викидів десятків мегатонн вуглекислого газу в атмосферу.

"Усе, що відбувається - це надзвичайна кліматична ситуація. Сьогодні вона набагато гірша, ніж в Парижі (на момент прийняття Паризької угоди щодо клімату в 2015 році - ред). І наукові дані це підтверджують. Як зазначають експерти Міжурядової групи зі зміни клімату, ми повинні втримати підвищення температури в межах 1,5 градусів за Цельсієм до кінця століття, досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року, на 45 відсотків скоротити викиди парникових газів до 2030 року", - заявив Гуттеріш.

Глава ООН наголосив, що прибув на зустріч світових лідерів, щоб мобілізувати політичну волю для участі в організованому ним Саміт з клімату, який відбудеться у вересні в Нью-Йорку.

Генсек зазначив, що країни повинні докладати більше зусиль для виконання Паризької угоди, адже багато з його приписів не виконуються. Більше того, передбачених цим документом заходів уже недостатньо, аби виправити ситуацію.

Залишити коментар
відіслати
коментарі
    Категорії новин Последние новости
    Created on the TRONE Engine by LeoCRAFT Digital